بهترین سالمون
خانه / ماهی قزل آلا / قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸ در مقایسه با سال قبل دچار نوسانات بیشتری بود. به دلایل مختلف اقتصادی، حوادث طبیعی و … این مورد به این معناست که قیمت ماهی قزل آلا تحت تاثیر عوامل متعددی تغییر می کند. پس برای اطلاع از قیمت ها باید روزانه مطلع شد. قیمت ماهی قزل آلا و ماهی سالمون روزانه مشخص می شود. در اوایل سال ۹۸ ماهی قزل آلا کمی افت قیمت داشت، بخاط وقوع سیل و حوادث طبیعی. این شرکت با تعبیه ی این سایت ها، امکان خرید آنلاین را برای تمامی مردم کشور و جهان مهیا ساخته است.

قیمت ماهی قزل آلا

خرید آنلاین ماهی قزل آلا

خرید آنلاین ماهی قزل آلا از طریق این سایت امکان پذیر است. شرکت ما با تعبیه کردن سایت هایی این امکان را برای متقاضیان تمام استان ها و حتی کل دنیا فراهم ساخته تا بتوانند ماهی مورد نیاز خود را از هرکجا که می خواهند خریداری نمایند.این شرکت با سابقه ی بالا در امر خرید و فروش و صادرات ماهی قزل آلا و ماهی سالمون توانسته کیفت و کمیت کار خود را از تمامی حنبه ها به اثبات برساند. برای خرید آنلاین و ثیت سفارشات خود کافی‌ست با شماره ی ثبت شده در بخش انتهایی سایت تماس بگیرید.

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸ در مقایسه با قیمت ماهی قزل آلا در سال ۹۷ نوسانات زیادی داشته است. در ابتدای سال قیمت ماهی کمی افت داشت ولی دوباره با

 • افزایش درخواست متقاضیان
 • هم چنین، بالا رفتن میزان تولیدات
 • گران تر شدن مواد غذایی
 • گران تر شدن تجهیزات

قیمت ماهی قزل آلا روند صعودی پیدا کرد.

قیمت ماهی قزل آلا

قیمت روز ماهی قزل آلا در تهران

قیمت روز ماهی قزل آلا در تهران، در بازار بعثت و در بازار بزرگ اعلام می شود. این دو مرکز بزرگ در تهران، باید اولین اخبار از قیمت روز ماهی قزل آلا را در دست داشته باشند. قیمت روز را بر اساس عوامل دخیل در پرورش و تولید ماهی قزل آلا تعیین می کنند.

فروش ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا هم به صورت حضوری و هم به صورت انلاین امکان پدیر است. شرکت ما با شیلات هایی بسیار پیشرفته و با تجهیزات مجهز قرارداد دارد که از بهترین منابع آبی برای پرورش بهره می گیرند. فروش ماهی قزل آلا در استان های

 1. چهارمحال و بختیاری
 2. اصفهان
 3. تبریز
 4. کردستان
 5. کهگیلویه و بویراحمد
 6. لرستان

و برخی از استان های دیگر در سطح بسیار بالایی انجام می شود.

قیمت ماهی قزل آلا

فروش ماهی قزل آلا فرانسوی

فروش ماهی قزل آلا فرانسوی بسیار بیشتر از فروش سایر نژادهای دیگر ماهی قزل آلاست. کیفیت ماهی قزل آلا فرانسوی به مراتب بالاتر و بیشتر است. ماهی قزل آلا دارای خواص برتر زیادی نسبت به سایر آبزیان است؛ از جمله:

 • دارای گوشتی یکنواخت است.
 • طعم بسیار لذیذی دارد.
 • بوی زهم کمتری نسبت به سایر آبزیان دارد.
 • دارای میزان بالایی امگا ۳ است.
 • انواع ویتامین ها و پروتئین ها را در خود جای داده است.
 • مصرف ماهی قزل آلا برای افراد کم خون توصیه می شود؛ زیرا سرشار از آهن و مواد معدنی‌ست.

ماهی قزل آلا دارای خواص برتری نسبت به گوشت قرمز است. بنابراین طرفداران و متقاضیان زیادی را به سمت خود کشانده است. ماهی قزل آلا فرانسوی پرورشی از جمله معدود ماهیانی است که میزان امگا۳ بیشتری نسبت به سایر ماهیان دارد.

قیمت ماهی قزل آلا

عوامل موثر در تعیین قیمت ماهی قزل آلا

نوسانات قیمت ماهی قزل آلا ارتباط مستقیمی با:

 • سایز ماهی قزل آلا
 • نژاد ماهی قزل آلا
 • بسته بندی های متفاوت ماهی قزل آلا
 • دریایی بودن یا پرورشی بودن ماهی قزل آلا
 • نوع سفارش ماهی قزل آلا
 • زنده بودن یا لاشه بودن ماهی قزل آلا
 • هزینه های مصرف شده در طول پرورش ماهی قزل آلا

دارد.

هم چنین ماهی قزل آلا دریایی به دلیل تغذیه ی ارگانیکی که دارد از نوع پرورشی آن گران تر است و بسیار کمیاب.  اما از لحاظ برخورداری از مواد ضروری و فوایدی که دارد در یک سطح قرار می گیرند.

قیمت ماهی قزل آلا

پخش ماهی قزل آلا صادراتی

در این شرکت هرساله حجم بالایی ماهی قزل آلا جهت صادرات تولید و عرضه می گردد. صادرات ماهی قزل آلا به کشورهای عربی، آسیایی  واروپایی در دستور کار است و سابقه ی صادرات ماهی قزل آلا به چندین کشور را داشته ایم. این شرکت با داشتن شیلات های بزرگ و وسیع، توانایی تولید را در سطح و تناژ بالا دارد. اصولا برای صادرات، تقاضای خرید ماهی قزل آلا با وزن بین ۲ تا ۴ کیلوگرم می شود.

سایت فروش ماهی قزل آلا

مجموعه ی بزرگ خرید و فروش ماهی قزل آلا با تعبیه کردن این سایت توانسته تا حد زیادی انجام مبادلات خرید و فروش ماهی را تا حد زیادی آسان کند. به این معنا که امکان خرید ماهی قزل آلا و ارسال آن به تمام نقاط کشور و حتی جهان امکان پذیر شده است. ماهی قزل آلا با داشتن ویتامین D کمک زیادی به جذب کلسیم می کند. این نوع ماهی سرشار از ویتامین B12 نیز می باشد. هم چنین، متخصصان مصرف ماهی قزل آلا را برای افرادی که دچار کم خونی شدید ستند بسیار توصیه می کنند. همین خواص درمانی ماهی قزل آلا که بسیار هم بیشمارند باعث شده تعداد متقاضیان این نوع ماهی از قبل هم بیشتر و بیشتر شود.

اشکال مختلف ارائه ی ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا در اشکال مختلفی ارائه می شود:

 1. بسته بندی
 2. تازه
 3. شکم خالی
 4. شکم خالی و منجمد
 5. فیله شده
 6. سر و دم زده

قیمت ماهی قزل آلا

واضح است که قیمت ماهی قزل آلا به صورت پاک شده بسیار بیشتر است. قیمت ماهی قزل آلا در سال ۹۸ هم به طور کل نسبت به سال گذشته با نوسانات زیادی روبرو بوده است. شما می توانید برای خرید یا فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون از طریق تماس تلفنی با واحد فروش و مدیریت اقدام نمایید.

قیمت ماهی قزل آلا در ایران

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸ در ایران، به نسبت سایر ماهیان و آبزیان دیگر بسیار مناسب تر و به صرفه تر است. قیمت فروش ماهی قزل آلا در میادین تره بار در نقاط مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد. آیا می دانید که قیمت ماهی قزل آلا در تهران و در کرج به چه صورت است؟ و این.ه فروش ماهی سالمون در مراکز فروش به صورت عمده است یا جزئی؟ برای خرید از طریق سایت باید خرید به صورت عمده باشد و برای مکان های دوردست ازسال ماهی از طریق ماشین های حمل و نقل صورت می گیرد.

فروش عمده ماهی قزل آلا در بازار تهران

فروش عمده ماهی قزل آلا در بازار تهران، با قیمت مناسب تری انجام می گیرد. قیمت بازار ماهی قزل آلا در تهران وابسته به قیمت بازار تهران است؛ بنابراین، قیمت به صورت روزانه اعلام می گردد. مسلم است که قیمت خرید ماهی قزل آلادر بازار تهران، بازار بعثت و میادین تره بار کمی از قیمت خرید از سر استخر بالاتر است. مبلغی بین ۱۵۰۰ تومان تا ۲۵۰۰ تومان بیشتر. این میزان هم به دلیل مسائلی مثل حمل و نقل و درصدی که غرفه دار سهم دارد کم می شود. قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸ نیز با همین اختلاف قیمت مواجه بوده است.

قیمت ماهی قزل آلا

فروش ماهی سالمون / قیمت ماهی سالمون

فروش ماهی سالمون سبت به قبل بسیار بیشتر شده است. مردم با افزایش آگاهی نسبت به مصرف گوشت سالمون ، میزان خرید خود را چند برابر کرده اند. هم چنین، برای بخش صادرات هم اکثر متقاضیان خریدهای خود را برای گوشت سالمون انجام می دهند. ماهی قزل آلا سالمون در میان مردم بسیار محبوب است و بسیار هم بازار پسند است. این نوع ماهی به دلیل داشتن گوشت نارنجی رنک به دلیل تغذیه و مراقبت خاصشان کمی قیمت بالاتری نسبت به ماهی قزل آلا دارد. تقریبا می توان گفت همه روزه نیز به میادین تره بار و بازارها عرضه می گردد. قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸ و قیمت ماهی سالمون به دلیل افزایش تقاضا با مقدار کمی افزایش قیمت روبه رو بوده است.

از طریق این شرکت می توانید برای خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت عمده اقدام نمایید. برای انجام مراحل اولیه ی خرید و فروش و صادرات خود هم می توانید با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش ماهی قزل آلا

خرید فروش ماهی قزل آلا در سراسر کشور

خرید فروش ماهی قزل آلا در سراسر کشور با بهترین قیمت انجام می شود. با …