سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در رشت

قیمت فروش عمده ماهی قزل آلا در ایران در مقایسه با سایر کشورهای منطقه و حتی جهان بسیار مناسب تر است، از اینرو می توان در شرایط اقتصادی و فعلی کشور، به صادرات انبوه ماهی قزل آلا فکر کرد. ارزش غذایی این نوع ماهی برای بسیاری از مناطق جهان اثبات شده به همین خاطر است که میانگین مصرف ماهی قزل آلا در ایران در مقایسه با میانگین جهانی پایین تر است.

ماهی قزل آلا در ایران

تعیین قیمت ماهی دستخوش عوامل مختلفی می باشد، به همین خاطر اعلام قیمت ماهی قزل آلا به صورت روزانه تعیین می گردد تا بر اساس عرضه و تقاضا نه خریداران گران خرید کنند، و نه پرورش دهندگان ضرر نمایند. با وجود هزینه های نگهداری و خوراک ماهی قزل آلا که در سن بلوغ و رسیدن به وزن فروش، بالاترین میزان خوراک را نیاز پیدا می کند، شیلات کاران ماهی قزل آلا ترجیح می دهند کل ماهی تولیدی خود را به صورت عمده بفروش برسانند، از طرفی فروش عمده ماهی بر اساس تناژ انجام می شود و نگه داری این حجم ماهی کار دشواریست، به همین خاطر یافتن یک بازار مطمئن و بزرگ جهت فروش و عرضه ی این نمونه ماهی می تواند خیال پرورش دهندگان قزل آلا را  از جانب خرید محصولاتشان راحت نماید و با خیال راحت به گسترش تولیدشان تمرکز نمایند.

ماهی قزل آلا در ایران

وجود بسترهایی جهت بسته بندی و پاک کردن ماهی، سایز بندی و تاییدیه ی بهداشتی این محصول می تواند فروش عمده ماهی قزل آ لا در بازار خارج سرعت بخشد. در زیر به برخی مزایای صادرات عمده ماهی قزل آلا به جهان اشاره می کنیم.

مزایای فروش عمده ماهی قزل آلا:

  • ایجاد اشتغال پایدار در ایران
  • وارد شدن ارز به کشور و بهبود شرایط اقتصادی
  • استفاده از زیرساخت های داخلی کشور جهت توسعه ی ماندگار
  • توسعه ی روابط خارجی با کشورهای جهان

در زمان نشر این مطلب قیمت فروش عمده ماهی قزل آلا در ایران در سایز معمولی، 22000 تومان به ازای هر کیلو گرم می باشد. جهت اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید.

ماهی قزل آلا در ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *