سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا

قیمت ارزانترین سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در کرج بستگی به طرفیت تولید و میزان آب ورودی به استخرهای پرورش ماهی دارد. جهت افزایش بهره وری شیلات و کاهش محسوس آب مصرفی در حوزچه ها می توانید از این سیستم و دستگاه های کاهنده مصرف آب و همینطور تصفیه آب بهرمند شوید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در کرج

استفاده از یک سیستم مکانیزه در تولید هر محصولی تا حد زیادی بازده هی عالی را به همراه خواهد داشت، این مطلب در صنایع مختلف اثبات شده و کاربرد فراوانی دارد، از جمله این صنایع می توان به کشاورزی مدرن اشاره کرد.

در پرورش آبزیان به خصوص ماهیان سردابی و آب شیرین می توان با استفاده از سیستم های نوین در این زمینه علاوه بر بالا بردن تولید، هزینه های جاری را تا حد قابل توجهی کاهش داد، با محدودیت های زیادی که برای استفاده از منابع آب شیرین امروزه برای شیلات کاران لحاظ شده و با توجه به هزینه ی زیاد برداشت آب، بهترین راه بهره مندی از سیستم های مدار بسته و نیمه مئار بسته پرورش ماهی می باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا در کرج

سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا از کاربردی ترین این محصولات می باشد، این سیستم تشکیل شده از فیلترهای سبک و سنگین جهت صاف کردن آب خروجی و تصفیه ی آب از فضولات و تکه های خوراک ماهی و همچنین دستگاه هایی جهت یونیزه کردن آب برای کاهش دی اکسید کربن محلول در آب و جایگزینی اکسیژن در آب، همینطور، سیستمی برای ضد عفونی و پاک کردن آب از هرگونه بیماری باکتریایی و ویروسی و مواد آلوده کننده آب می باشند.

از مزایای سیستم های مدار بسته پرورش ماهی می توان

به موارد زیر اشاره نمود:

  • پیشگیری و ممانعت از بروز بیماری های مختلف ناشی از سرایت از سایر شیلات های اطراف
  • بالا بردن بهره و ری تولید به ازای تعداد بالاتری ماهی در هر مترمکعب آب
  • کاهش هزینه های تولید و در نتیجه افزایش حجم تولید
  • پایین آوردن آمار تلفات در هر دوره

قیمت ارزانترین سیستم مدار بسته پرورش ماهی قزل آلا با توجه به حجم تولید، مکان و سطح مورد انتطار هر شیلات دارد، جهت کسب اطلاعات قیمتی و ثبت سفارش با شماره زیر تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *