قیمت دستگاه تصفیه آب استخر پرورش ماهی در ایران

قیمت انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در لرستان تعیین شد. سیستم های مدار بسته در کنار سایر تجهیزات شیلات پرورش ماهی نصب می شوند. و با استفاده از فرایند فیلترینگ سنگین و سبک آب، امکان استفاده مجدد از آب را در چرخه شیلات فراهم می کنند. قیمت این سیستم، ارتباط مستقیم با حجم تولید و مقدار آب ورودی به حوضچه های پرورش ماهی دارد. جهت اعلام قیمت دقیق تجهیزات بروز تصفیه آب شیلات، با ما در ارتباط باشید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در لرستان

استان لرستان با مساحتی بالغ بر 28308 کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود یک میلیون و هفتصد هزار نفر، متاسفانه بالاترین نرخ بیکاری ایران را دارا می باشد. این استان از قدیمی ترین سکونت گاه های ایران می باشد و شهری تاریخی محسوب می شود. لازم به ذکر است که استان لرستان سومین استان پر آب کشور است و با وجود این منابع آبی و خاکی، نباید این نرخ بیکاری را داشته باشد.

خرید

 

از بهترین ایده ها برای اشتغال زایی در این استان می توان به راه اندازی مزارع پرورش ماهی قزل آلا و سایر آبزیان اشاره کرد. پرورش ماهی یکی از محصولاتی است که در سال های اخیر رشد خوبی در ایران داشته و کلا کسب و کار زود بازده و پر سودیست. اما راه اندازی یک شیلات اصولی تجربه و امکانات مناسب را می طلبد.

مزیت استان لرستان در پرورش ماهی قزل آلا در سیستم مدار بسته:

  • استان لرستان دارای منابع آب شیرین بسیاری است که با استفاده از سیستم مدار بسته قابلیت بهره برداری چندین برابر از این آب وجود دارد.
  • زمین های حاصلخیز و وسیعی در این استان موجود است که مناسب احداث شیلات و کشاورزی مدرن از پساب آبزی پروری می باشند.
  • آب و هوای کوهستانی و سرد لرستان مناسب پرورش ماهی قزل آلا است.
  • بازار صادراتی کشورهای عربی که نیازمند ماهی قزل آلا می باشند یک فرصت اقتصادی مناسب است.
  • پرورش ماهی در سیستم مدار بسته بسیاری از مشکلات فرایند های سنتی را ازبین برده است.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در لرستان

قیمت تجهیزات سیستم مدار بسته شامل طراحی، نصب و راه اندازی مدار بازگشتی می شود. برای اطلاع از قیمت انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *