سیستم مدار بسته پرورش ماهی در یاسوج

قیمت انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی در یاسوج مشخص شد. تجهیزات بکار رفته در سیستم های بازگشت آب، هر کدام وظایفی را در چرخه تولید و تکثیر ماهی بر عهده دارند. لازم به ذکر است که تنوع تجهیزات بکار رفته در این سیستم ها، سبب شده که قیمت و کیفیت این لوازم با یکدیگر تفاوت زیادی بکند. به همین خاطر توجه به ظرفیت تولید شیلات و دبی آب ورودی در تعیین قیمت قطعات سیستم مدار بسته بسیار حائز اهمیت است. جهت آشنایی با سیستم های مدار بسته پرورش ماهی با سایت ما همراه باشید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در یاسوج

راه اندازی یک شیلات خوب با ظرفیت تولید بالا یکی از اهداف مهم آبزی پروران شهر یاسوج می باشد. اما قطعا داشتن یک مزرعه بزرگ پرورش ماهی قزل آلا، نیازمند زمین وسیع و آب کافی برای پر کردن استخرهای پرورش ماهی است. تامین این شرایط به شکل ایده آل در زمان فعلی قدری مشکل است و از طرفی حساسیت های زیست محیطی و تامین آب شرب هم به این مشکلات دامن زده است.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در یاسوج

بهترین پیشنهادی که می توان در شرایط فعلی از آن برای راه اندازی یک شیلات با ظرفیت تولید مناسب بهره برد، استفاده از سیستم مدار بسته در چرخه تولید می باشد. سیستم های مدار بسته در یک زمین کوچک و منبع آب حداقل قابل راه اندازی هستند. و پس از پر شدن حوضچه های پرورش امکان بازیابی آب و استفاده ی چندین باره از آن را دارند. کیفیت ماهی تولیدی در این سیستم نیز فرق چندانی با روش سنتی ندارد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در یاسوج

چرا از سیستم مدار بسته پرورش ماهی استفاده بکنیم؟

  • سیستم مدار بسته پرورش ماهی هزینه تولید را پایین می آورد.
  • استفاده از این سیستم ریسک و تلفات پرورش ماهی قزل آلا را کاهش می دهد.
  • سیستم مدار بسته آلودگی های آب را به طور کامل از بین می برد.
  • این سیستم در شهرهای کم آب هم قابل راه اندازی است.
  • هزینه راه اندازی کمی دارد و به سرعت قابل بازگشت سرمایه گذاری است.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در یاسوج

برای گرفتن لیست قیمت انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی با شماره زیر تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *