بهترین سالمون
خانه / ماهی قزل آلا / فروش ماهی قزل آلا پرورشی زنجان

فروش ماهی قزل آلا پرورشی زنجان

از میان تمام آبزیان برای مصرف خوراکی و روزانه‌ی مردم، فروش ماهی قزل آلا پرورشی آمار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. بیشترین میزان فروش مربوط به این نوع از ماهی است، علی الخصوص فروش ماهی قزل آلا پرورشی زنجان که یکی از بزرگترین بازارهای خرید و فروش ماهی درکشور را دارد، رونق زیادی گرفته است.

آیا شما هم به این باور رسیده‌اید که طعم و مزه‌ی ماهی قزل آلا پرورشی با سایر ماهی‌های خوراکی تفاوت دارد؟ همین طعم متفاوت و خوشمزه بودن آن، یکی از چند دلیلی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده و باعث شده که فروش ماهی قزل آلا روز به روز افزایش یابد.

فروش ماهی قزل آلا پرورشی

زنجان به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز مزارع پرورش ماهی قزل آلا شناخته شده و در این زمینه موفقیت های بسیاری کسب کرده است. فروش ماهی قزل آلا پرورشی در استان زنجان درصد بالایی از فروش ماهی سراسر کشور را داراست و رونق بسیاری در چند سال اخیر پیدا کرده است که همین امر نیز تأثیر فراوانی در سودآوری این استان دارد.

 

آیا با اصول پرورش ماهی قزل آلا آشنایی دارید؟ آیا می‌دانید برای پرورش این نوع از ماهی ضوابط و قوانین زیادی وجود دارد؟ آیا می‌دانید با رعایت نکردن حتی یکی از چندین اصول، پرورش ماهی مختل شده و علاوه بر خسارات مالی برای پرورش دهندگان ممکن است باعث آلوده شدن ماهی و پایین آمدن کیفیت آن شود؟

 

اصول پرورش ماهی:

از جمله اصول و موارد پرورش ماهی به طور خلاصه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنظیم دمای آب استخر
  • انتخاب مناسب مساحت استخر
  • خشک نمودن و ضدعفونی کردن به موقع استخر
  • طناب کشی استخر در صورت وجود پرندگان ماهیخوار
  • طرز صحیح غذادهی ماهیان
  • تعویض به موقع آب

و …

فروش ماهی قزل آلا پرورشی زنجان

 

تمام اینها فقط چند مورد از اصول پرورش ماهی بود.

فروش بالای ماهی قزل آلا در زنجان حاکی از کیفیت بالای ماهی‌ها است و این خود نیز حاکی از رعایت یک به یک اصول پرورش ماهی‌ست که باعث شده در ایران جایگاه ویژه‌ای در این زمینه پیدا کند.

 

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸ در مقایسه با سال قبل دچار نوسانات بیشتری بود. …