فروش بچه ماهی قزل آلا در ایران با قیمت مناسب

در میان فروش آبزیان خوراکی، هم از نوع دریایی و هم از نوع پرورشی، فروش ماهی قزل آلا پرورشی با قرار گرفتن در صدر جدول بیشترین و بالاترین امتیاز را از لحاظ میزان فروش به خود اختصاص داده است. فروش ماهی قزل آلا پرورشی در میادین تره بار و هم‌چنین در بازارها و فروشگاه‌ها به گونه‌های مختلف صورت گرفته و در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان گرامی قرار می‌گیرد.

 فروش ماهی قزل آلا پرورشی

ماهی قزل آلا یکی از گونه‌های ماهیان سردابی‌ست که دارای گوشت بسیار ترد و لذیذی می‌باشد و طرفداران بسیاری دارد. گوشت بی‌نظیر این ماهی دارای خواص بسیار زیادی‌ می‌باشد و یک منبع غنی و سرشار از تمام مواد ضروری‌ست که یک انسان به آن‌ها نیاز دارد.

چرا ماهی قزل آلا برای پرورش انتخاب شد؟

 ماهی قزل آلا به دلایل مختلفی به عنوان بهترین نوع ماهی برای پرورش انتخاب شد، اول از همه به دلیل اینکه در گروه ماهیان سردآبی قرار دارد. ماهیان سردآبی ماهیانی هستند که در آب‌های سرد و خنک قادر به تخم‌ریزی و زندگی هستند، البته این دما نیز باید تا محدوده‌ی معینی تنظیم شود. (حداقل دما صفر درجه و حداکثر 25 درجه)

ناگفته نماند که بهترین حالت دمای آب‌های پرورش ماهی قزل آلا بین 12 تا 18 درجه سانتی‌گراد و یا 15 الی 16 درجه سنتی‌گراد می‌باشد.

گوشت بسیار خوشمزه و ترد ماهی قزل آلا نیز تاثیر بسزایی در انتخاب این نوع ماهی برای پرورش داشت.

دلایل مهم انتخاب ماهی قزل آلا به عنوان بهترین ماهی برای پرورش:

  • عامه پسند و بازار پسند است. (به دلیل طعم لذیذ و خوشمزه‌اش)
  • از لحاظ اقتصادی تا میزان بسیار زیادی به صرفه است.
  • به سرعت تعدادشان زیاد می‌شود و تکثیر می‌یابند.
  • تخم ماهی قزل آلا به سرعت روتد رشد خود را طی می‌کند.

و بسیاری لایل دیگر.

ماهی قزل آلا را به صورت‌های متفاوت به فروش می‌رسانند:

  1. منجمد                        2. زنده                                 3. تازه و گرم

فروش ماهی قزل آلا پرورشی

 ماهی قزل آلا پرورشی منجمد:

ماهی قزل الا منجمد بلافاصله پس از صید، به مراکز بسته‌بندی منتقل و پس از طی مراحل مختلف بسته‌بندی و به نقطه‌ی انجماد می‌رسد و قابل فروش در اکثر فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌هاست.

ماهی قزل آلا پرورشی زنده:

ماهی قزل آلا زنده به صورت عمده نیز در جهت بالا بردن کیفیت ماهیان مولد و هم‌چنین فروش بچه ماهی برای فراهم نمودن بچه ماهی مورد نیاز استخرهایشان، به فروش می‌رسد.

ماهی قزل آلا پرورشی گرم و تازه:

ماهی قزل آلا گرم و تازه بلافاصله پس از صید با گذاشتن داخل یخ و رعایت اصول حمل و نقل به مراکز فروش مانند میادین تره بار، بازارها و فروشگاه‌های مخصوص منتقل شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

فروش ماهی قزل آلا پرورشی

 ماهی قزل آلا پرورشی در میادین تره بار هم به صورت عمده و هم جزء به فروش می‌رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *