بهترین سالمون
خانه / ماهی قزل آلا / فروش ماهی قزل آلا منجمد تهران

فروش ماهی قزل آلا منجمد تهران

فروش ماهی قزل آلا منجمد هم مانند فروش ماهی قزل آلا گرم، بسیار بالاست و طرفداران زیادی دارد. ماهی قزل آلا منجمد را می‌‌توان در اکثر سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها مشاهده کرد. قابلیت نگهداری مهی قزل آلا منجمد در فروشگاه‌ها به شرط اینکه از حالت انجماد خارج نشود بسیار بالاست. فروش ماهی قزل آلا منجمد تهران نیز دارای رتبه‌ی برتر در این زمینه است.

بسیاری از مردم گمان می‌کنند که ماهی قزل آلا منجمد، تازه و با کیفیت نیست و بیشتر از ماهی قزل آلا گرم برای مصارف خانگی خود استفاده می‌کنند؛ آیا شما هم جزء این دسته از افراد هستید؟

فروش ماهی قزل آلا منجمد

نکته‌ای که بیان آن حائز اهمیت است: اینکه ماهی قزل آلا منجمد هم مانند ماهی قزل آلا گرم، تازه و با کیفیت است با این تفاوت که در هنگام بسته‌بندی به میزان بسیار ناچیزی کیفیت ماهی پایین می‌آید که این مقدار بسیار کم می‌باشد و تفاوت فاحشی ایجاد نمی‌کند.

ماهی قزل آلا بسته‌بندی:

درصدی از ماهی قزل آلا پس از مراحل کامل رشد، در وزن‌های متفاوت به مراکز بسته بندی انتقال داده می‌شوند. در این مراکز که تحت وزارت بهداشت مشغول به فعالیت هستند، آبشش و سر ماهی جداشده و داخل شکم ماهی به طور کامل تخلیه می‌شود و پس از شست وشوی تمیز، ماهی‌ها در بسته‌هایی با سایزهای مختلف بسته‌بندی می‌شوند. دسته‌ای از ماهیان را نیز در بسته‌های ۱۰ و ۱۵ کیلویی قرار می‌دهند و با رعایت تمام نکات مربوط به انجماد پس از طی شدن مراحل فوق، بسته‌‌ها را منجمد می‌کنند. فروش ماهی قزل آلا منجمد

سایزهای معمول به صورت:

فروش ماهی قزل آلا منجمد در سایزبندی‌های زیر بسیار معمول است:

  • ۲۰۰ الی ۲۵۰ گرم
  • ۲۵۰ الی ۳۰۰ گرم
  • ۳۰۰ الی ۳۵۰ گرم
  • ۳۵۰ الی ۴۰۰ گرم

می‌باشند.

فروش ماهی قزل آلا منجمد

بسیاری از ادارات دولتی و خصوصی، کترینگ‌ها، ادارات، سازمان‌ها و شرکت‌ها، خوابگاه‌ها، بیمارستان‌ها و بسیاری ارگان‌های دیگر برای مصارف  خوراک ماهی در مجموعه‌ی خود، ماهی قزل آلا بسته‌بندی شده و منجمد خریداری می‌نمایند.

بسیاری از مردم نیز برای مصارف خانگی خود از ماهی قزل آلا بسته بندی استفاده می‌کنند و با هر بار استفاده و طبخ در صورت نگهداری صحیح، ماهی تازه و با کیفیت در دسترس دارند. ماهی قزل آلا منجمد تهران با میزان بالای تقاضا، رونق فراوانی را به این صنعت داده است.

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی قزل آلا

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸

قیمت ماهی قزل آلا سال ۹۸ در مقایسه با سال قبل دچار نوسانات بیشتری بود. …