قیمت فروش ماهی قزل آلا منجمد شکم خالی

فروش ماهی قزل آلا تازه در بازار تهران در برخی از بازارهای سراسر کشور صورت می‌ گیرد. برای حمل و انتقال ماهی قزل آلا زنده به مراکز فروش باید موارد بسیاری را رعایت کرد تا ماهی با سلامت کامل به بازار هدف برسد. فروش ماهی قزل آلا زنده در بازار تهران در این زمینه دارای قدمت بالایی‌ست و استان تهران حسن انجام کار خود را در این زمینه به اثبات رسانده است. هم چنین در زمینه ی فروش ماهی قزل آلا تازه و فروش بچه ماهی قزل آلا نیز پیشرفت بسیاری داشته است.

فروش ماهی قزل آلا تازه

وقتی صحبت از فروش ماهی قزل آلا زنده می‌ شود؛ در ذهن همه‌ ی ما این سوال بوجود می‌ آید که چگونه ماهی قزل آلا زنده از محل پرورش خود به بازار هدف ارسال می‌ شود؟ آن هم بدون اینکه برای ماهی مشکلی پیش آید و سالم به مقصد اصلی برسد.

حمل ماهی

در مورد ماهی قزل آلا تازه، مجموعه ی ما با بهترین و مجهزترین وسایل حمل و نقل ماهی را در اولین فرصت به بازار هدف ارسال می کند. حمل و نقل ماهی برای تمام مزارع پرورش و تکثیر ماهی جهت فراهم نمودن بچه ماهی و یا تهیه‌ ی ماهیان مولد برای بالا بردن کیفیت ماهیان لازم و ضروری است.

روش‌های جابه‌جایی ماهی قزل آلا زنده

در حمل و نقل ماهی قزل آلا دو روش کلی وجود دارد:

 1. حمل و نقل به شیوه‌ ی باز
 2. حمل و نقل به شیوه‌ ی بسته

روش حمل باز:

در روش حمل باز، بچه ماهیان و ماهیان با استفاده از تانکرهای مخصوص حمل و نقل و یا ظروف پلاستیکی در سایزهای مختلف که در اتاق وانت‌ بارها و با استفاده از مشمع‌ های طولی با اندازه‌ ی مناسب جاگذاری می‌ شوند. به دلیل تبادل گاز بین آب حاوی ماهی و محیط اطراف نام این روش، حمل باز است. برای مسافت‌ های طولانی در روش حمل و نقل باز نیاز به:

 1. کپسول‌ اکسیژن
 2. مانومتر
 3. شیلنگ هوا
 4. ترمینال

جهت استفاده از چند سنگ هوا جهت اکسیژن‌ رسانی به ماهیان است.

در این روش ظرفیت حمل و نقل بین 30 تا 50 کیلوگرم است که بر اساس وزن ماهیان و دمای آب و مسافت حمل و نقل متغیر است.

فروش ماهی قزل آلا تازه

روش حمل بسته:

 در این روش بچه ماهیان در ظروف دربسته که از کیسه‌های مشمعی شفاف و محکم ساخته شده‌ اند قرار می‌ گیرند.

 • یک سوم کیسه شامل آب تمیز و مشخصا یکسان با آب محل پرورش است.
 • دوسوم کیسه نیز شامل اکسیژن خالص می‌باشد.

بهتر است که کیسه‌ها درون جعبه‌های چوبی و یونولیتی قرار داده شوند. در صورت استفاده از جعبه‌های چوبی بهتر است اطراف کیسه با پوشال به عنوان عایق پوشانده شود. قابلیت حمل ماهی قزل آلا حدود 1000 قطعه ماهی زیر نیم گرم در کیسه‌ ای به حجم 30 لیتر با آبگیری 10 لیتردر دمای زیر 15 درجه و برای مسافت 5 ساعته می‌ باشد.

فروش ماهی قزل آلا تازه در بازار تهران

فروش ماهی قزل آلا تازه در بازار تهران و ارسال به تمام نقاط ایران باعث پیشرفت صنعت ماهی قزل آلا پرورشی در تهران شده است. هنگام خرید ماهی قزل آلا تازه باید نکات بسیاری رعایت شود؛ از جمله:

 • ظاهر و شکل ماهی
 • بوی ماهی
 • انعطاف پذیری پوست ماهی
 • شکل فلس ها
 • رنگ پوست ماهی
 • تشخیص از روز چشم ماهی

نحوه ی سفارش ماهی قزل آلا تازه

برای سفارش ماهی قزل آلا از طریق این مجموعه کافی‌ست مراحل زیر طی شود:

 1. اطمینان از خرید
 2. تماس با واحد فروش از طریق راه ارتباطی زیر
 3. ثبت سفارش

در نهایت هم ماهی قزل آلا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برایتان ارسال خواهد شد.

فروش ماهی قزل آلا تازه

 نکات مربوط به فروش ماهی قزل آلا

برای فروش ماهی قزل آلا زنده در بازار تهران تمام این مسائل رعایت می‌ شود و با توجه به اینکه خرید در هر زمینه‌ ای باید از مکان‌ های مطمئن و معتبر انجام شود، به همین علت است که فروش این نوع ماهی در بازارهای تهران بسیار پررونق شده است. در ضمن، این نکات تنها بخشی از نکاتی‌ست که در مورد فروش ماهی قزل آلا زنده بیان شد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *