بهترین سالمون
خانه / ماهی قزل آلا سالمون / فروش ماهی سالمون در بازار ایران

فروش ماهی سالمون در بازار ایران

فروش ماهی سالمون در بازار ایران، همان فروش ماهی قزل آلا سالمون است. در واقع، ماهی سالمون پرورشی در ایران وجود دارد و اصل این نوع ماهی از نژاد نروژی است و در آب های اقیانوس اطلس یافت می شود. ماهی سالمون نروژی اصل در ایران قیمت بسیار بالایی دارد. قیمت ماهی سالمون پرورشی در مقایسه با ماهی قزل آلا کمی بالاتر است. هنگام خرید نیز باید روش تشخیص ماهی سالمون را از ماهی قزل آلا و تفاوت های آن ها را حتما بدانیم. حال این سوال برای همه ی متقاضیان و خریداران پیش می آید که ماهی سالمون از کجا بخریم؟ علاوه بر خرید حضوری که فقط در برخی از بازارهای خاص یافت می شود؛ امکان خرید اینترنتی ماهی سالمون نیز وجود دارد که روش بسیار آسانی برای دسترسی به این ماده ی غذایی ارزشمند است.

فروش ماهی سالمون

قیمت ماهی سالمون پرورشی

قیمت ماهی سالمون پرورشی در مقایسه با ماهی سالمون نروژی اصل بسیار پایین تر است. ماهی سالمون اصل به دلیل:

 • قیمت بسیار بالایی که دارد.
 • مشکل بودن نحوه ی دسترسی به آن
 • کمیاب بودن آن در ایران

و … متقاضیان خیلی کمتری نسبت به ماهی سالمون پرورشی دارد. خرید ماهی سالمون پرورشی دارای دو مزیت واضح است:

 1. بسیار ارزان تر است.
 2. کاملا تازه است و از خواص ماهی سالمون اصل چیزی کم ندارد.

در خرید ماهی سالمون پرورشی، ماهی تازه می توانید دریافت نمایید. در حالی که در خرید ماهی سالمون اصل به دلیل مسافت طولانی ممکن است ماهی تازگی اولیه ی خود را نداشته باشد.

ماهی سالمون نروژی اصل

ماهی سالمون نروژی اصل در ابتدا در نروژ و در آب های اقیانوس اطلس یافت شد. در واقع بسیاری از خریداران، ماهی سالمون اصل را به اسم ماهی سالمون نروژی می شناسند. در ابتدا، ماهی سالمون دریایی بود تا اینکه ایران نیز به فکر پرورش آن افتاد. به طور کلی، دو نوع ماهی سالمون در ایران وجود دارد:

 1. ماهی سالمون دریایی
 2. ماهی سالمون پرورشی

ماهی سالمون دریایی که در دریای خزر ایران یافت می شود و گوشت نارنجی دارد. ماهی سالمون پرورشی هم که در آب های شیرین پرورش داده می شود.

فروش ماهی سالمون

ماهی سالمون ۲ الی ۴ کیلویی به صورت منجمد و تازه

ماهی سالمون ۲ الی ۴ کیلویی به صورت منجمد و تازه هم برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و هم برای بخش صادرات. این نوع ماهی از پرفروش ترین انواع ماهیان در سراسر دنیاست که طرفداران بسیاری دارد. ماهی سالمون برای صادرات باید:

 1. بسته بندی شده باشد.
 2. سر و دم ماهی جدا شود.
 3. شکم ماهی خالی شود.
 4. به صورت منجمد باشد.
 5. بسته بندی دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشد.

و …

تفاوت قیمت ماهی سالمون اصل با قیمت ماهی سالمون پرورشی

سوالی که در ابتدا پیش می آید این است که؛ آیا ماهی سالمون را هم می توان مانند ماهی قزل آلا پرورش داد؟ قیمت ماهی سالمون اصل که در واقع ریشه ی آن در آب های اقیانوس اطلس است، بسیار بالاست که هم

 1. افراد کم درآمد قدرت خرید آن را ندارند.
 2.  هم اینکه در ایران به سختی یافت می شود.

قیمت تقریبی ماهی سالمون اصل به طور میانگین و تقریبی:

 • ماهی سالمون تازه به وزن ۲ الی ۳ کیلوگرم جهت مصارف خانگی؛ کیلویی حدود  ۲۱۰,۰۰۰ هزار تومان می باشد.
 • ماهی سالمون منجمد به وزن ۲ الی ۳ کیلوگرم حدود ۱۸۰,۰۰۰ تومان می باشد.

ماهی سالمون طی فرآیندی با تغییرات تغذیه ای بر روی ماهی قزل آلا پرورشی به وجود می آید. این نوع ماهی سالمون کاملا بهداشتی و سالم یوده و تمام ارزش های غذایی یک ماهی سالمون نروژی را دارد. همین نوع ماهی سالمون پرورشی در صادرات به سایر کشورها جایگاه ویژه ای دارد.

فروش ماهی سالمون

ماهی سالمون تازه بهتر است یا ماهی سالمون منجمد؟

سوال رایجی که برای متقاضیان ماهی سالمون وجود دارد؛ این است که آیا ماهی سالمون تازه بهتر است یا ماهی سالمون منجمد؟ برای خرید ماهی سالمون در جهت مصرف در خانه بهتر است که ماهی سالمون تازه خریداری شود. هم چنین، ماهی سالمون بهتر است به صورت کامل خریداری شود، زیرا متاسفانه بسیاری از افراد سودجو، فیله های منجمد ماهی سالمون را از حالت انجماد خارج کرده و آن را به جای ماهی تازه به فروش می رسانند. مگر اینکه از یک شرکت و مرکزی که به آن اطمینان دارید خرید خود را انجام دهید. شرکت ما تمام تلاشش در جهت کیفیت و قیمت مناسب و جلب رضایت مشتری‌ست.

ماهی سالمون از کجا بخرم؟

فروش ماهی سالمون در بازار ایران به طور معمول صورت می گیرد. برای خرید ماهی سالمون می توانید به میادین تره بار و بازارهای محلی مراجعه کنید. البته چون ماهی سالمون بیشتر در بخش صادرات مورد استفاده قرار می گیرد؛ عرضه ی ماهی قزل آلا تازه در بازارها بیشتر است. یکی از بهترین و آسان ترین روش ها جهت خرید ماهی سالمون از طریق مجموعه ی ماست. بهترین و باکیفیت ترین ماهی سالمون با امکان ارسال نمونه، متعلق به شیلات های پرورش ماهی قزل آلای مربوط به این شرکت است. برای دریافت اطلاعات کامل و جامع در مورد نحوه ی سفارشات و ثبت آن ها، می توانید راه های ارتباطی درج شده در قیمت انتهایی سایت را مشاهده کنید و با مدیر فروش این بخش تماس بگیرید. با خرید عمده می توانید ماهی سالمون را با قیمت مناسب از ما خریداری نمایید.

فروش ماهی سالمون

خرید اینترنتی ماهی سالمون

ماهی سالمون در چندین استان تولید می شود. برخی از استان ها از جمله استان چهارمحال و بختیاری به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در ایران محسوب می شود. شرکت ما یکی از بزرگ ترین مراکز خرید و فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون است که در بخش صادرات نیز مشغول فعالیت است. خرید اینترنتی ماهی سالمون از طریق این مجموعه کیفیت صفر تا صد محصولات را تضمین می کند هم از لحاظ بهداشتی و هم از لحاظ بسته بندی و … . قیمت مناسب این شرکت در برابر کیفیت بسیار بالای ماهی نیز متقاضیان زیادی را از سراسر جهان به سمت خود کشانده است.

فروش ماهی سالمون

روش تشخیص ماهی سالمون

ماهی سالمون شباهت زیادی به ماهی قزل آلا دارد. تنها تفاوت بارز آن گوشت نارنحی ماهی سالمون است. در واقع، رنگ گوشت این ماهی، از انواع دیگر ماهیان مانند ماهی های کپور، ماهی سفید و … نیز متفاوت است. از جمله دلایلی که ماهی سالمون طرفداران یشتری نسبت به سایر ماهیان دارد؛ عبارتست از:

 1. گوشت منسجم و یک دست و لطیف ماهی سالمون
 2.  رنگ بسیار زیبای گوشت ماهی سالمون
 3. خواص بسیار زیاد ماهی سالمون
 4. کم کالری بودن آن
 5. میزان بسیار پایین چربی اشباع شده ی ماهی سالمون
 6. دارای مقادیر زیادی پروتئین و ویتامین است.
 7. حاوی میزان زیادی اسید چرب امگا۳ می باشد.

ماهی سالمون در مصارف خانگی

ماهی سالمون در مصارف خانگی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. ماهی قزل آلا و ماهی سالمون یک غذای رسمی در بین مهمانی ها و مجالس است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است. پخت ماهی سالمون به صورت کبابی یا گذاشتن داخل فر، سالم ترین نوع پخت است که در کنار سبزیجان، خواصش چند برابر می شود. همچنین رنگ و لعاب تازه ای به سفره ی ایرانی می دهد. به دلیل افزایش آگاهی مردم در زمینه ی اهمیت مصرف گوشت سفید میزان تقاضا بیشتر و بیشتر شده است. اما از آنجا که کشور ما در زمینه ی تولید ماهی قزل آلا بسیار قدرتمند است، برای تامین ماهی قزل آلا و ماهی سالمون مورد نیاز کشور نیازی به واردات نیست. حتی در زمینه ی صادرات ماهی قزل آلا به کشورهای خارجی نیز رتبه ی برتر دارد. فروش ماهی سالمون در بازار ایران کمی نسبت به فروش ماهی قزل آلا در بازار کمتر است. برای دسترسی آسان و مطمئن به ماهی قزل آلا سالمون می توانید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

فروش ماهی سالمون

 رنگ گوشت ماهی سالمون

رنگ گوشت ماهی و میگو از جمله ویژگی های بسیار مهمی هستند که خریداران زیادی را مجذوب خود می کند. در برخی از موارد، از مواد رنگ زا مانند کاروتنوئیدها در خوراک این نوع آبزیان استفاده می کنند. این کار باعث می شود رنگ ماهی به صورتی و نارنجی متمایل شود. پرورش دهندگان ماهی قزل آلا، در آخر دوره ی پرورش ماهی قزل آلا در وزن های مختلف از مواد رنگی در غالب خوراکی استفاده می کنند. این مواد خوراکی، جایگزین مواد خوراکی اولیه می شوند. این ها باعث رنگی شدن گوشت و فیله ی ماهی قزل آلا یا ماهی سالمون می شود. این رنگدانه های افزودنی به مواد خوراکی باید:

 • کاملا گیاهی باشند.
 • از نظر بهداشت و سلامت تایید شده باشند.
 • رنگ های مجاز خوراکی باید باشند.
 • در کارخانجات معتبر تهیه شده باشند.

 آیا ماهی قزل آلا همان ماهی سالمون است؟

در مراکز خرید و فروش و عرضه ی ماهی قزل آلا، باید بین ماهی قزل آلا و ماهی سالمون تفکیک قائل شد. خریدار باید بداند که چه نوع ماهی را مصرف می کند. پس نباید از عبارت سالمون ایرانی برای خرید ماهی قزل آلا سالمون استفاده کرد. باید دنبال عبارت هایی بود که فقط نشان دهنده ی یک گونه از ماهی قزل آلا باشد.

فروش ماهی سالمون

ایران کشوری قدرتمند در تولید ماهی قزل آلا

ایران کشوری قدرتمند در تولید ماهی قزل آلاست. ماهی قزل آلای تولیدی در اکثر استان های کشور، بنا به داشتن

 1. آب و هوای مناسب
 2. آب فراوان

بسیار مرغوب و باکیفیت است.

دو گونه ی ماهی قزل آلا پرورشی و ماهی سالمون پرورشی در خانواده ی آزادماهیان قرار دارند. این گونه های ارزشنمد ماهی، در کشور ایران به مقدار زیاد پرورش داده می شود. فروش ماهی سالمون در بازار ایران، سالیانه در حال افزایش است.

صادرات ماهی سالمون به کشورهای خارجی

ایران دارای رتبه ی برتر در زمینه ی تولید ماهی قزل آلا در آب شیرین است. در سال بالغ بر ۱۶۰۰۰۰ تن ماهی قزل آلا پرورش می دهد. قسمتی از این حجم ماهی تولیدی به کشورهای هدف صادر می شود. صادرات ماهی سالمون به کشورهای خارجی، همیشه در دستور کار قرار دارد و با صادرات آن، مقادیر زیادی ارز به کشور وارد می شود. همین امر، باعث پیشرفت صنعت پرورش ماهی در کشور می شود. صادرات و فروش ماهی سالمون در بازار ایران، حجم بالایی از میزان صادرات و فروش آبزیان را به خود اختصاص داده است.

فروش ماهی سالمون

آیا سازمان دامپزشکی کشور، گوشت صورتی ماهی قزل آلا را تایید می کند؟

رییس سازمان دامپزشکی کشور، گوشت صورتی ماهی قزل آلای تولیدی کشور را تایید می کند. در واقع، پرورش هر گونه از ماهیان و آبزیان در مراکز پرورش ماهی که از تمام جنبه های پرورش مجاز باشد، از دید سازمان دامپزشکی کشور، کاملا

 • سالم
 • باکیفیت
 • بهداشتی

است. به این معنی که مردم، با اطمینان خاطر می توانند ماهی مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

نظارت دامپزشکی بر ماهی سالمون پرورشی شرکت

برخی از محصولات کشاورزی مانند گوجه فرنگی دارای رنگ و آنتی اکسیدان زیادی هستند. در کارخانه ها و کارگاه ها، خوراک و غذای آبزیان تبدیل به پودر می شود. این پودرها، عامل اصلی

 • تغییر رنگ گوشت ماهی قزل آلا
 • میزان ماندگاری کالای پرورشی

هستند. ناظران دامپزشکی از لحظه ی تولید و پرورش به تمامی ماهی های تولیدی این مجموعه از صفر تا صد تولید، نظارت دقیق دارند. طبق گفته های رئیس سازمان دامپزشکی، درست است که نظارت در تمامی مراحل از جمله:

 • مراکز تولیدی
 • مراکز بسته بندی
 • عرضه ی ماهی قزل آلا در تمام مراکز و فروشگاه های خرید

و مواد دیگر وجود دارد. اما خریداران و متقاضیان باید هنگام خرید به مواردی نظیر

 • قوام ماهی قزل آلا و ماهی سالمون
 • رنگ ماهی
 • بوی ماهی
 • رنگ آبشش ها
 • انعطاف پذیری پوست آن

و … توجه کافی داشته باشند.

فروش ماهی سالمون

کد رهگیری محصولات

تمام فرآورده های دامی به صورت خام، که بسته بندی و فله هستند حتما باید دارای کد رهگیری باشند. چه محصول تولید داخل باشد و چه وارداتی باشد. داشتن برچسب پروانه ی بهداشتی روی محصول نیز از دیگر الزامات یک محصول استاندارد است که از مبدا تا بازار هدف (مقصد) کنترل و ارزیابی و بررسی می شود. خرده فروشی های سطح شهرها نیز که به همراه مجوز بهداشت حمل دامپزشکی‌ و کد رهگیری کالا می باشند؛ تماما قابل پیگیری و ردیابی هستند.

خرید ماهی قزل آلا سالمون در اصفهان

خرید ماهی قزل آلا سالمون در اصفهان:

 • در میادین تره بار،
 • بازارهای محل فروش آبزیان،
 • فروشگاه های زنجیره ای بزرگ،
 • مغازه های کوچک فروش ماهی
 • هایپر استارها،
 • از سر استخر،
 • به صورت آنلاین و اینترنتی

و … امکان پذیر است. استان اصفهان دارای شهرستان های پرورش دهنده ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون بسیاری‌ست. فروش ماهی قزل آلا و ماهی سالمون در اوزان مختلف صورت می گیرد.

فروش ماهی سالمون

خرید عمده ماهی سالمون

برای خرید عمده ماهی سالمون می توانید با شماره تماس مدیر فروش شرکت تماس بگیرید. ماهی قزل الا و ماهی سالمون در سایزهای مختلف موجود هست. امکان عرضه ی ماهی قزل آلا و ماهی سالمون به صورت های مختلف :

 1. ماهی منجمد
 2. ماهی فیله ای
 3. ماهی شکم خالی

وجود دارد. این شرکت در زمینه ی صادرات ماهی سالمون به کشورهای دیگر نیز تجربه های بسیاری دارد. این شرکت در اکثر استان های کشور، دارای لینک قوی با پرورش دهندگان و شیلات داران می باشد. در واقع، فروش ماهی سالمون در بازار ایران در اکثر استان ها وجود دارد. اگر بنا به دلایلی، حمل و نقل ماهی قزل آلا یا ماهی سالمون به مقصد به صرفه نبود، از طریق این شرکت می توانید با نزدیک ترین شیلات محل زندگی خود ارتباط بگیرید و مقدار ماهی مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: امین مقدس
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120504495
ای دی تلگرام: aminmoghadas1010@
پست الکترونیکی: amin.moghadas65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی قزل آلا سالمون به روسیه

صادرات ماهی قزل آلا سالمون به روسیه

صادرات ماهی قزل آلا سالمون به روسیه با قیمت مناسب و کیفیت درجه ۱ در …

آراد برندینگ