فروش عمده ماهی قزل آلا منجمد

فروش عمده ماهی قزل آلا منجمد نیز مانند فروش عمده ماهی قزل آلا گرم در بازارها متقاضیان زیادی دارد. ماهی قزل آلا منجمد به دلیل بسته‌بندی و انجماد، محدودیت نگهداری در مغازه‌ها و بازار را ندارد؛ البته به شرط نگهداری در فریزر و خارج نشدن بسته‌های ماهی از دمای انجماد. در اکثر بازارهای سراسر کشور، ماهی قزل آلا منجمد یافت می‌شود، با این تفاوت که در بازار برخی از استان‌ها این نوع ماهی به وفور یافت می‌شود. استان تهران، با داشتن تعداد زیادی مراکز پرورش ماهی قزل آلا و هم‌چنین وجود مراکز بسته‌بندی معتبر باعث شده است که میزان فروش عمده ماهی قزل آلا منجمد در بازار تهران در حال افزایش باشد.

فروش عمده ماهی قزل آلا منجمد

در عصر امروز که جمعیت روز به روز در حال افزایش است، نیاز به مواد غذایی نیز افزایش می‌یابد. لازمه‌ی یک زندگی سالم، استفاده مواد غذایی سالم است. یکی از مواد اولیه مهم و ضروری برای هر فرد پروتئین‌ها هستند.

منبع غنی پروتئین کجاست؟

با پبشرفت علم، جایگاه ارزشمند گوشت سفید بیش از پیش نمایان شد، این در حالی‌ست که گوشت سفید علاوه بر اینکه بسیار سالم‌تر از گوشت قرمز بوده، سرشار از انواع پروتئین‌ها نیز هست. گوشت سفید ماهی که منبع غنی از پروتئین است در صدر جدول مواد غذایی خودنمایی می‌کند. باید به این نکته نیز توجه داشت که برخی از گونه‌های ماهیان به میزان بالاتری مواد غذایی ضروری در خود ذخیره دارند.

ماهی قزل آلا گونه‌ای از ماهیان سردابی‌ست که با داشتن حجم بالایی از ویتامین‌ها و پروتئین‌ها و هم‌چنین خوش‌پخت و خوش‌طعم بودنش، آن را بسیار پرفروش‌تر از سایر ماهیان ساخته است. بهترین نوع ماهی برای پرورش، ماهی قزل آلا است و استان تهران نیز با داشتن شیلات‌های فراوان چزء رتبه برترهای کشور در این زمینه است.

فروش عمده ماهی قزل آلا منجمد

تفاوت‎‌های ماهی قزل آلا گرم و ماهی قزل آلا منجمد

  • ماهی قزل آلا گرم را با گذاشتن داخل یخ به مراکز فروش می‌رسانند تا زمان نگهداری آن را کمی افزایش دهند اما در مورد ماهی قزل آلا منجمد در ابتدا ماهی در مراکز معتبر بسته‌بندی، در بسته‌هایی با سایزهای مختلف قرار داده می‌شود و به نقطه‌ی انجماد می‌رسد.
  • برای مصرف ماهی قزل آلا گرم باید آن را به صوت کامل تمیز کرد به طوری‌که تمام محتویات داخل شکم ماهی کاملا تخلیه و سر و اضافات ماهی جدا شود؛ سپس طور کامل شسته شود اما در مورد ماهی قزل آلا منجمد ماهی قزل آلا قبل از بسته‌بندی به طور کامل شسته و اضافات آن جدا شده است.
  • در مورد مصرف ماهی قزل آلا منجمد دیگر نیازی به نیروی دست و کارگری نیست و کاملا در زمان صرفه جویی می‌شود.

و بسیاری موارد دیگر.

نکته:

در هنگام خرید ماهی قزل آلا باید دقت لازم را به عمل آورد و بهتر است که از مکان‌ها و بازارهای معتبر خرید انجام شود؛ به خصوص در مورد خرید ماهی قزل آلا گرم، زیرا ماهی در اثر مجاورت با هوا به زودی فاسد شده و اگر در مسیر حمل و نقل و ارسال به بازار هدف تمهیدات لازم صورت نگیرد موجب فاسد شدن ماهی می‌شود. با تمام این مسائل فروش عمده ماهی قزل آلا منجمد نیز با وجود طرفداران بالایی که دارد در حال افزایش است.

فروش عمده ماهی قزل آلا منجمد

بازار تهران با میزان سابقه‌ی بالا در فروش ماهی قزل آلا منجمد هم به صورت عمده و هم به صورت خرده، تعهدات خود را نسبت به مشتری در قبال فروش بهترین و مرغوب‌ترین ماهی قزل آلا به اثبات رسانده است. تهران علاوه بر فروش ماهی قزل آلا منجمد باکیفیت، در مورد فروش ماهی قزل آلا گرم و تازه و سالم نیز بسیار موفق بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *