محل فروش ماهی قزل الا

میزان فروش عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان تهران بالاتر از میزان فروش سایر آبزیان خوراکی‌ست. ماهی قزل آلا به دلیل طعم بسیار لذیذی که دارد متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است. استان تهران یک منطقه‌ی بسیار قوی در زمینه‌ی پرورش و تولید ماهی قزل آلا می‌باشد که مشتریان بسیاری از سراسر ایران دارد. فروش عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان تهران نسبت به سال‌های گذشته، رشد قابل توجهی داشته و همین امر نیز انگیزه‌ی تولید این نوع ماهی را چندبرابر کرده است.

فروش عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان

یکی از خواص بارز و مهم ماهی قزل آلا:

ماهی قزل آلا یک منبع فوق‌العاده غنی از آهن می‌باشد. مصرف ماهی قزل آلا برای کسانی که دارای فقر آهن هستند بسیار توصیه می‌شود. جذب آهن موجود در ماهی قزل آلا رنگین کمان توسط دستگاه گوارش، بسیار آسان بوده و به راحتی در تمام بدن به مصرف می‌رسد. ماهی قزل آلا علاوه بر اینکه خود دارای مقدار زیادی آهن است، جذب آهن سایر گیاهان را نیز آسان می‌کند. به همین دلیل است که توصیه می‌شود همراه با ماهی قزل آلا، سبزیجات به میزان لازم مصرف شود.

فروش عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان

 ماهی قزل آلا رنگین کمان دارای بیشترین میزان امگا3 در میان 30 نوع ماهی:

طبق تحقیقاتی که در شیراز، بر روی 30 نوع ماهی انجام شد، به این نتیجه رسیدند که ماهی قزل آلا رنگین کمان دارای بیشترین میزان اسید چرب امگا3 می‌باشد.

برخی خواص مفید اسید چرب امگا3 موجود در ماهی قزل آلا:

  1. موثر در التبام بخشیدن به بیماری‌های قلبی-عروقی
  2. رفع خستگی
  3. کاهش سردرد
  4. موثر در درمان خشکی و خارش پوست
  5. موثر در درمان آسم
  6. افزایش تمرکز
  7. موثر در کاهش دردهای مفصلی

و حواص بسیار زیاد دیگر.

فروش عمده ماهی قزل آلا رنگین کمان

استان تهران با میزان تولید بالای ماهی قزل آلا رنگین کمان علاوه بر تامین نیاز استان تهران، به آسانی پاسخگوی نیاز سایر استان‌ها نیز می‌باشد. حتی، بخش قابل توجهی از ماهی قزل آلای تولیدی این استان صرف بخش صادرات می‌شود.

برای آگاهی از اطلاعات خرید با شماره‌ی درج شده در این قسمت تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *