سیستم مداربسته پرورش ماهی در ایران

فروش سیستم مداربسته پرورش ماهی در ایران آغاز شد. با بیشتر شدن بحران آب و گسترش شیلات های پرورش انواع ماهی قزل آلا و ماهی آزاد، نیاز به وجود یک سیستم جایگزین برای پرورش ماهی در ایران احساس می شد. سیستم مداربسته، مجموعه ای از تجهیزات تصفیه و احیای آب است که در ورودی و خروجی استخرهای پرورش آبزیان نصب می شود. استفاده از این تجهیزات مداربسته، علاوه بر کاهش قابل توجه مصرف آب، تضمین کیفیت و بازدهی بالاتر شیلات ماهی را به همراه دارد. فروش این سیستم همراه با طراحی و نصب، توسط متخصصین با تجربه این رشته در سراسر کشور انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ادامه مطلب همراه باشید.

سیستم مداربسته پرورش ماهی در ایران

پرورش ماهی یکی از پر سودترین کسب و کارهای موجود در جهان است. ماهی بدلیل داشتن مواد غذایی غنی برای انسان و تضمین سلامت انسانی، در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و میزان مصرف آن روزبروز افزایش پیدا می کند. اما پرورش ماهی نیازمند شرایط و محیط مناسب پرورش می باشد. به همین خاطر همه ی کشورها نمی توانند به میزان مصرف داخل جمعیت خود تولید داشته باشند و به ناچار از سایر کشورها ماهی وارد می کنند.

سیستم مداربسته پرورش ماهی در ایران

کشور ایران هم با رشد سریعی در سال های اخیر روبرو بوده و از طرفی میزان مصرف ماهی در رژیم غذایی ایرانی ها افزایش یافته است. به همین خاطر شیلات های پرورش انواع ماهی به یکباره در کشور افزایش یافتند و بسیاری نیز در انتظار گرفتن مجوز قرار دارند. اما آیا منابع آبی و خاکی ایران ظرفیت احداث این تعداد مزرعه پرورش ماهی را دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که اگر شیلات های جدید هم به روش سنتی اقدام به پرورش ماهی کنند، پاسخ خیر است و علاوه بر عدم فعالیت شیلات های جدید، مزارع قدیمی نیز دچار مشکلات فراوان می شوند. اما در صورت احداث مزارع بر پایه سیستم های مداربسته و همچنین تجهیز شیلات های سنتی به تجهیزات مداربسته و تصفیه آب، می توان ظرفیت احداث مزارع کشور را بدون نگرانی بالا برد.

سیستم مداربسته پرورش ماهی در ایران

مراحل خرید تجهیزات سیستم مداربسته پرورش ماهی:

  1. مشخص کردن، میزان آب ورودی و ظرفیت تولید مزرعه
  2. تهیه زمین مناسب احداث شیلات
  3. گرفتن تمامی مجوزهای لازم
  4. انجام مشاوره با مشاوران متخصص این رشته
  5. ارسال نقشه و پلان شیلات برای شرکت
  6. طراحی سیستم مداربسته و نیازسنجی تجهیزات سیستم
  7. خریداری کلیه تجهیزات
  8. نصب و راه اندازی سیستم
  9. تست و عیب یابی
  10. اقدام به تولید ماهی

سیستم مداربسته پرورش ماهی در ایران

برای ارتباط با بخش فروش سیستم مداربسته پرورش ماهی با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *