سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی کرج به همراه طراحی و نصب انجام می پذیرید. بسیاری از آبزی پروران در دنیا به طور مرتب به فکر این هستند که چطور می توان بدون افزایش ظرفیت تولیدی شیلاتشان، میزان تولید ماهی را افزایش دهند؟  یکی از کم هزینه ترین راه های افزایش بهره وری در مزارع پرورش ماهی، راه اندازی سیستم مدار بسته پرورش ماهی می باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

بهره برداری از تمامی ظرفیت های موجود در یک مکان تولیدی می تواند علاوه بر افزایش سود آوری برای مالکان، هزینه های تولید و اتلاف انرژی را تا حد زیادی کاهش دهد، آب به عنوان مایه حیات در جهان شناخته می شود و تمامی پژوهش ها در صنعت آب جهت کاهش مصرف و امکان برگرداندن آب به چرخه های تولیدی است، در همین راستا در پرورش انواع آبزیان به خصوص ماهی قزل آلا و ماهیان سردابی که در آب شیرین پرورش می یابند، وجود امکانی جهت کنترل و استفاد ی حداکثری از منابع آب می تواند کمک زیادی در حفظ این مایع ارزشمند در ایران باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

فروش انواع سیستم های مدار بسته جهت پرورش ماهی قزل آلا در شهر کرج که یکی از شهر های پرکار در زمینه ی پرورش ماهی قزل آلا می باشد، می تواند ظرفیت های اشتغال و تولید این شهر را تا حد زیادی افزایش دهد، سیستم های مدار بسته با بکار گیری درایو فیلتر های سبک و سنگین تمامی ذرات ریز و درشت موجود در آب را صاف می کنند و با بکارگیری ژنراتورها و دستگاه ها هواده در مسیر لوله های آب، آب استخرهای پرورش ماهی را مجددا به حالت اول باز می گردانند بدون کوچکترین آلودگی.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کشورهای مختلف سالیان زیادی هست که بکار برده می شود و روز بروز هم به گستردگی استفاده از این سیستم ها افزوده می شود.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در کرج

مزایای سیستم مدار بسته پرورش ماهی:

  • کاربری و نصب آسان در شیلات پرورش ماهی
  • هزینه پایین به نسبت افزایش بازده چندین درصدی
  • ازبین برنده تمام آلودگی ها و نظافت کامل حوضچه های پرورش

جهت اطلاع از نحوه فروش انواع سیستم مدار بسته پرورش ماهی با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *