خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران را به ما بسپارید. خرید انواع ماهی قزل آلا و بچه ماهی با قیمت مناسب، فروش و صادرات ماهی قزل آلا با بهترین شرایط، بخشی از خدمات شرکت ما می باشد. اعلام قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران به عنوان یکی از پر فروش ترین بازارهای کشور را از سایت ما بدست آورید. جهت خرید و فروش ماهی قزل الا و اطلاع از شرایط آن با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

ویژگی های ظاهری ماهی قزل الا:

ماهی قزل الا دارای بدنی فشرده است و باله دمی آن در مقایسه با سایر ماهیان آزاد بزرگتر می باشد. ماهی قزل آلا در ایران دو نژاد شناخته شده دارد که بنام های ماهی قزل آلای رنگین کمان و ماهی قزل آلای خال قرمز مشهور هستند. ماهی خال قرمز که از اسم آن مشخص است دارای خال های قرمز بر روی بدنش کاملا مشخص است و جثه ای کوچکتر از قزل آلای رنگین کمان دارد. قزل الای رنگین کمان در ظاهر، یک نوار پهن در دو طرف بدن خود دارد و حداکثر به طول 140 سانتی متر و وزن 5 کیلوگرم هم می رسد.

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

چگونگی خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر کشور:

بهترین نژاد پرورشی ماهی قزل الا در ایران، ماهی قزل آلا رنگین کمان است. پرورش این ماهی نیازمند شرایط آب و هوایی خاصی است. به همین خاطر در استان های محدودی از کشور ماهی قزل آلا پرورش می یابد. پس از صید ماهی در شیلات های پرورش ماهی قزل الا، این ماهی به بازارها و میادین میوه و تره بار ارسال می شود و پس از آن در سایر فروشگاه ها و مغازه های ماهی فروشی پخش می گردد.

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

قیمت روز ماهی قزل آلا به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت ماهی در ماه های اخیر سال 97 دچار نوسانات زیادی بوده است. ولی در حال حاضر، قیمت هر کیلو ماهی قزل آلا سایز خرده فروشی 32000 تومان. و قیمت فروش ماهی قزل آلا به صورت عمده 29000 تومان می باشد.

خرید و فروش ماهی قزل الا در سراسر ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *