صادرات ماهی قزل آلا مازندران به عراق

  خرید ماهی قزل آلا رنگین کمان بازار تهران به عنوان یکی از بزرگترین بازار های خرید و فروش آبزیان و سایر محصولات، همه روزه توسط عموم مردم و فروشندگان ماهی انجام می شود. فروش ماهی در این بازار به صورت تازه و منجمد صورت می گیرد.

ماهی قزل آلا رنگین کمان در بازار تهران

ماهی قزل آلا رنگین کمان با ساختاری کاملا مشخص از سایر ماهیان بازار قابل تشخیص است، مصرف گوشت ماهی با وجود بسیاری از فواید به تمامی افراد توصیه می شد، ولی در واقع افرادی اقدام به خرید این ماهی می کردند که یا بخاطر فشار خون و مشکلات قلبی دیگر قادر به استفاده از گوشت قرمز نبودند یا در مناطق شمالی یا جنوبی کشور زندگی می کردند و بخاطر وفور آبزیان و ماهی قزل آلا، از این ماهی تغذیه می نمودند.

ماهی قزل آلا رنگین کمان در بازار تهران

اما امروزه با اثبات علمی مصرف ماهی برای انسان و از طرفی بالا رفتن نرخ گوشت قرمز و مرغ در مقایسه با ماهی قزل آلا، فرصت بسیار عالی است که مردم فرهنگ مصرفی خود را به سمت استفاده بیشتر از آبزیان به خصوص ماهی قزل آلا ببرند.

قیمت یک کیلو گوشت قرمز گرم گوسفند در بازار فعلی، 70000 تومان است، در صورتیکه خرید ماهی قزل آلا رنگین کمان در بازار تهران با قیمت هر کیلو گرم 27000 تومان انجام می شود! با توجه به این تفاوت خانواده های ایرانی براحتی می توانند گوشت سفید را جایگزین گوشت قرمز نمایند.

ماهی قزل آلا رنگین کمان در بازار تهران

برای اطلاع از چگونگی خرید ماهی قزل آلا رنگین کمان با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *