خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری میسر شد. انواع سیستم های تصفیه، بهینه سازی آب، فیلترهای بیوشیمیایی، ضد عفونی آب و تزریق اکسیژن مایع در این سیستم بکار می روند. برای داشتن یک سیستم بهینه باید از تجهیزات و قطعات مناسب در کنار یکدیگر استفاده کرد. سیستم مدار بسته جهت پرورش انواع ماهی، یک ابزار برای بالا بردن بازدهی شیلات های استان چهارمحال و بختیاریست. برای اطلاع از شرایط خرید این سیستم ها، با ما ارتباط بگیرید.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

بررسی های کارشناسی نشان می دهد که بیش از 90 درصد آب شیرین کشور در بخش کشاورزی مصرف می شود.با توجه به مشکلات کم آبی ایران در سال های اخیر، استفاده از آب در بخش های مختلف با محدودیت هایی روبروست. مکانیزه کردن بخش کشاورزی و کشت محصولات مناسب و کم آب در فصول مختلف، از راه کارهای کاهش مصرف آب در کشور می باشد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

راه حل منطقی دیگری در دنیا بکار می رود که از مقدار آب محدود در چند قسمت مختلف و در یک زنجیره استفاده می کنند. به عنوان مثال، آب شرب پس از استفاده در منازل به وسیله سیستم فاضلاب تصفیه شده و به بخش کشاورزی وارد می شود. در چرخه تولید ماهی و انواع آبزیان هم که مصرف آب زیادی نیاز دارند، می توان از بحث فوق بهره برد. آب شیرین پس از استفاده در پرورش ماهی قزل آلا، تصفیه شده و برای بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

ارزش پساب شیلات پرورش ماهی برای استفاده در بخش کشاورزی:

  • این پساب سرشار از نیترات و نیتریت است.
  • استفاده از این پساب دوره رشد محصول کشاورزی را کاهش می دهد.
  • پساب استخرهای پرورش ماهی، محصول نهایی را تا 30 درصد افزایش می دهد.
  • پساب شیلات استفاده از کود شیمیایی را تا 300 درصد کاهش می دهد.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

اما کاربرد پساب های شیلات هم بخاطر داشتن آلودگی ها و بیماری های مختلف، رعایت یکسری اصول را می طلبد. استفاده از سیستم های مدار بسته پرورش ماهی، با حذف تمامی بیماری ها و ضد عفونی آب، مطمئن ترین راه برای استفاده از پساب است.

سازمان جهاد کشاورزی جدیدا در استخرهای جمع آوری آب کشاورزی، مجوز پرورش ماهی قزل آلا را می دهد تا استفاده دوجانبه ای از این مایه حیاتی بشود.

سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری

برای خرید سیستم مدار بسته پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری و راه اندازی شیلات پرورش ماهی قزل آلا در این استان با شماره زیر تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *