ماهی قزل آلا سردابی در کرج

خرید ماهی قزل آلا سردابی در کرج از تولید به مصرف کننده امکان پذیر شد. در استان البرز و شهر کرج، به دلیل وجود سد و منابع آبی کافی، ماهی قزل آلا سردابی، به صورت انبوه پرورش میابد تا نیاز مردم استان و شهر تهران را برآورده نماید. ماهی سردابی از انواع ماهی قزل آلا پرورشی می باشد، که سازگاری خوبی با آب سرد داشته و بسیار پرفایده می باشد.

ماهی قزل آلا سردابی در کرج

برخی به اشتباه تصور می کنند که ماهی قزل آلا سردابی دارای جیوه است و به همین خاطر خوردن این ماهی سلامتی افراد را به خطر می اندازد! در صورتیکه کلیه ی ماهیان آزادی که در بستر رودخانه ها و آب های روان زندگی می کنند در معرض هر نوع مواد شیمیایی و خطرناکی قرار دارند، و ماهی قزل آلا اگر در محیط با درصد جیوه بالا هم زندگی کند، جذب جیوه در بدن او بسیار پایین بوده که برای انسان هیچ خطری ندارد.

در ضمن قریب 99 درصد ماهیان قزل آلایی که در بازار بفروش می رسند، از نوع ماهیان پرورش یافته در شیلات های پرورش ماهی هستند و محیط های پرورش این ماهی ها مرتب ضد عفونی شده و آب آنها زیر نظر بهداشت و دامپزشکی چک می شود که احتمال آلودگی در استخرهای پرورش ماهی سردابی را بسیار پایین می آورد.

ماهی قزل آلا سردابی در کرج

خرید ماهی قزل آلا سردابی به تمامی سنین توصیه می گردد، چرا که:

فواید ماهی قزل آلا سردابی:

  •  چون این ماهی، به بمب امگا3 معروف است
  • روی موجود در گوشت ماهی قزل آلا در رشد کودکان و تنظیم بلوغ جنسی نوجوانان نقش زیادی دارد.

مردم کرج برای خرید مستقیم این ماهی می توانند از بازار ماهی اقدام به خرید کنند و یا از طریق تماس با شماره های زیر خرید خود را به صورت مستقیم از تولید کنندگان این ماهی به قیمت مناسب انجام دهند.

ماهی قزل آلا سردابی در کرج

جهت ثبت سفارش خود با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *